Home | Internet   
                                                                 
                                ...:::[CANNABIS 4 EVER]:::... 

    ...:::[MENU]:::...
»MARIHUANA
»POTRAWY         »JAK PALIĆ
»CO TO JEST THC
»TESTY
»GALERIA
  »ZIARENKA
»HODOWLA  
»HASHYSZ
 ...:::[INNE DRAGI]:::...
» SPEED
» LSD
» KOKAINA
» HEROINA     » 
TRIPY
...:::[INNE TEMATY]:::...
» NEWS » DOWNLOAD
» ROLKI
» DESKA
» HUMOR
» 
KONTAKT
» 
LINKI
  Ustaw jako stronę startową

                                             SPOSOBY BAKANIA
 

                                       FIFKI-LUFKI

Sposobów spożywania trawki jest wiele. Najprostsze jest palenie-wykorzystuje się do tego cala gamę instrumentów, od skrętów począwszy, poprzez rożnego rodzaju fajeczki i fifki, kończąc na fajach wodnych. Przez 5000 lat ludzie tak rozwinęli kulturę palenia trawki, ze praktycznie każda nacja ma swoje tradycyjne akcesoria. Polacy wypadają na tym tle słabo, gdyż mimo upływu czasu, najpopularniejsze u nas są nadal lufki papierosowe-nietrwale, parzące w palce, grożące wciągnięciem żaru do ust i co najważniejsze nie zapewniają odpowiedniej temperatury spalania, ale za to bardzo oszczędne. Niestety w naszych warunkach trudno pozwolić sobie na rozrzutność.


Drugi mniej popularny sposób, to dodawanie zioła do ciast, zapiekanek, kotletów, i innych posiłków-DZIAŁ POTRAWY-Ważne jest tylko, żeby potrawa była dość tłusta, gdyż pożądane substancje zawarte w ziole w ogóle nie rozpuszczają się w wodzie, zaś w tłuszczach -doskonale. Jest to sposób zdrowszy niż palenie-odpada problem substancji smolistych w płucach -ale wymaga większej ilości trawki i zmusza do dłuższego czekania na efekty.
                                                                      SKRĘTY

Mam nadzieję, że nie musze wyjaśniać co to jest i jak wygląda skręt, bo to chyba każdy wie. Palenie Marihuany w postaci skrętów jest bardzo popularnym lecz nieekonomicznym sposobem, gdyż mnóstwo dymu ulatnia się bezproduktywnie. Całkiem niezłą rzeczą są skręty mieszane. Robi się je mieszając 1/3 zioła i 2/3 tytoniu. W ten sposób można nawet zapalić w miejscu publicznym, gdyż zapach ganji jest częściowo neutralizowany przez zapach tytoniu.

NIEBEZPIECZEŃSTWA: Nie możesz zapomnieć, że palisz skręta z ziołem !!!! Nie możesz go potraktować jak zwykłego papierosa i wypalić do końca. Jak ganja będzie miała lekkie opóźnienie w działaniu to możesz trochę za wysoko odlecieć
                                                                 FAJA WODNA

Na początek odpowiemy sobie na pytanie dlaczego marihuanę pali się przez wodne faje. Otóż marihuana wbrew pozorom zawiera także różnego rodzaju ciała smoliste. Także - bowiem THC (tetrahydrocannabinol), trawka zawiera podobne syfy jak papierosy- oczywiście te zawierają je znacznie więcej i są o wiele bardziej szkodliwe niż te z marihuany. Faje wodne stosuje się żeby odfiltrować wszystkie brudy (a znajdują się tam także opiłki jak w asfalcie). Woda która stanowi neutralny filtr, oczyszcza dym, który przez nią przechodzi, aby palący wciągnął THC w jak najczystszej postaci. W celu jak najskuteczniejszego oczyszczania, można stosować filtry wodne w różnych kombinacjach i układach.                                                                          FAJKI 

To chyba najlepszy sposób na palenie marihuany. Fajka jest poręczna, trwała, lekka, przyjemna w użyciu. Dym nie jest tak gorący jak w fifce. Poparzenie palców tez nam nie grozi bo drewno słabiej przewodzi ciepło niż szkło. Można założyć siteczko aby całkiem wyeliminować "KOMETY" i zapychanie fajki. Fajki oraz siteczka do nich można dostać w sklepach z towarem indyjskim. Jeśli nie ma u was w pobliżu takiego sklepu to można użyć zwykłej fajki, a siteczko można kupić w sklepie hydraulicznym, lub wyciągnąć ze starego kranu.


                                                                         BALONIK

Metoda dla tych, którzy błogosławią każde ździebełko ziela i nie chcą nic zmarnować. Nie potrzebne są do niej żadne dodatkowe akcesoria poza oczywiście balonikiem. Polega to na tym, że po złapaniu macha, wypuszczasz dym do przygotowanego przed w czas balonika (dobrze jest go raz albo dwa razy nadmuchać żeby był bardziej elastyczny). Następnego macha bierzesz z balonika. To powoduje, że maksymalnie wykorzystujesz dym i z jednego macha wychodzi w praktyce około 1 i 2/3 macha 

                                                                                                           
zobacz księgę
wpisz się do księgi
Prosimy wpisujcie się do naszej księgi Gości... Zapraszamy !!!
A co w dziale Ciekawostki ????
Znajdują się tutaj informacje dotyczące narkotyków... zapraszamy do miłej lektury.
Dział "Banery"
W tym dziale będą już niedługo umieszczone banery reklamowe dzięki którym ta strona będzie mogą rozwija się dalej. Z powodu braku funduszy na leprze i szybsze serwery apelujemy do wszystkich odwiedzających tą stronę, aby jak najczęściej zaglądali do tego działu i pomogli symbolicznym kliknięciem w który baner. Ty nic nie tracisz, a my będziemy mogli rozbudowywała naszą stronę. Zapraszamy !!!!
WIĘCEJ TEMATÓW
O narkotykach ogólnie
Banery
Ciekawostki
  Copyright Neo Corporation October 2003  Wszelkie prawa zastrzelone                   ...:::[C4E]:::...