Home | Internet   
                                                                 
                                ...:::[CANNABIS 4 EVER]:::... 

    ...:::[MENU]:::...
»MARIHUANA
»POTRAWY         »JAK PALIĆ
»CO TO JEST THC
»TESTY
»GALERIA
  »ZIARENKA
»HODOWLA  
»HASHYSZ
 ...:::[INNE DRAGI]:::...
» SPEED
» LSD
» KOKAINA
» HEROINA     » 
TRIPY
...:::[INNE TEMATY]:::...
» NEWS » DOWNLOAD
» ROLKI
» DESKA
» HUMOR
» 
KONTAKT
» 
LINKI
  Ustaw jako stronę startową

                                                                       HASH
 
 

Haszysz jest surową żywicą otrzymywaną z kwitnących szczytów nie zapłodnionych żeńskich roślin wzrastających z reguły w gorących i suchych regionach świata. Im bardziej gorący i suchy jest klimat, tym większa jest ilość wydzielanej na kwiatach żywicy. Jest to spowodowane tym, że żywica służy roślinie między innymi jako środek pozwalający utrzymać wilgoć w kwiatach i na liściach. Tradycyjnie haszysz był otrzymywany poprzez praktykowanie joggingu zupełnie nagich facetów po polach konopnych i zeskrobywanie z ich ciał żywicy. Ostatnio biegacze ubrani są w skórzane kurtki i żywicę zdrapuje się z nich ostrymi zakrzywionymi nożami. Inna prosta metoda to przesuwanie zebranych kwiatów w zaciśniętej dłoni i zeskrobywanie żywicy do przygotowanego naczynia. Żywicę otrzymuje się również na skalę pół przemysłową z zebranych i wysuszonych roślin, które umieszcza się pomiędzy warstwami bawełnianego płótna i poprzez uderzania żywica osadza się na materiale, po czym jest zeskrobywana. Haszysz miesza się z tłuszczem zwierzęcym, miodem lub nawet małą porcją wody, po czym jest prasowany w płaskie tabliczki i suszony. Z reguły im ciemniejszy jest haszysz tym jego moc i jakość jest lepsza, aczkolwiek spotyka się wyjątki i zdarzy się dobry hasz afgański o zabarwieniu białym, łuskowaty o konsystencji iłu. Wartość THC znajdująca się w haszyszu jest na poziomie 10%-15%.

Do zrobienia haszyszu potrzeba dużo całkowicie wysuszonych szczytów z żeńskiej rośliny, mogą zawierać nasiona. Wszystkie liście większe niż 2 cm trzeba usunąć i oddzielić pąki od pnia. Zebrane pąki, malutkie liście oraz nasiona trzeba rozgnieść na "pył" i najlepiej zrobić to przez sitko mające rozmiar oczka 0.5 mm. Można to powtórzyć z sitkiem o rozmiarze oczka 0.25 mm. Następnie należy umieścić cały towar w garnku i zalać alkoholem tak aby pokrył go całkowicie. Gotować trzeba przez około 3 godziny. Nie używaj otwartego ognia. Następnie trzeba odlać sam alkohol i można zalać ponownie nasz towar świeżym alkoholem na trzy godziny. Później dodać do siebie obydwa alkohole wraz z siekaną trawą, wymieszać i ponownie gotować aż do uzyskania substancji o konsystencji papki. Alkohol paruje. Następnie należy przenieść papkę do formy w której będziemy mogli przez 15 minut piec w piekarniku przy 350 stopniach Celsjusza. Jeśli po pieczeniu hasz jest nadal mokry należy pozostawić go do przeschnięcia.

Olej jest to ciekły ekstrakt materiału roślinnego lub żywicy otrzymany za pomocą rozpuszczalników organicznych, takich jak alkohol, benzyna czy eter naftowy. Postać płynna lepiej nadaje się do przemytu, gdyż w szczelnie zamkniętych butelkach nie może być wykryta nawet przez specjalnie tresowane psy. Rozcieńczony olej przyjmuje barwę zieloną lub brązową, zależnie od dojrzałości materiału roślinnego, z którego został otrzymany, a także charakteru rozpuszczalnika. Często nasącza się tytoń papierosowy dwoma lub trzema kroplami oleju haszyszowego i w ten sposób używanie wygląda "legalnie". Nie ma dwóch identycznych próbek preparatów narkotycznych otrzymywanych z konopi: otrzymuje się je z różnego materiału roślinnego, przerabia różnymi metodami, wzbogaca i zagęszcza przy użyciu różnych technik. Zawiera 15%-30% THC.

Posiekana , podgrzana i sprasowywana konopia wypuszcza olej. Jest prawie jak smoła, bardzo lepki, gęsty i czarny. Może bardzo brudzić.

Używanie: jednym ze sposobów na palenie oleju jest naniesienie na nie palną folię odpowiedniej ilości oleju. Następnie od spodu podgrzewamy płomieniem (np. z zapalniczki) miejsce w którym znajduje się olej. Od góry należy wdychać wydobywający się dym przez szklaną lufkę lub inną odpowiednią rurkę. Można palić również innymi sposobami np. nasączając inną marihuanę lub nawet papierosy

 

  

                                                                                                           
zobacz księgę
wpisz się do księgi
Prosimy wpisujcie się do naszej księgi Gości... Zapraszamy !!!
A co w dziale Ciekawostki ????
Znajdują się tutaj informacje dotyczące narkotyków... zapraszamy do miłej lektury.
Dział "Banery"
W tym dziale będą już niedługo umieszczone banery reklamowe dzięki którym ta strona będzie mogą rozwija się dalej. Z powodu braku funduszy na leprze i szybsze serwery apelujemy do wszystkich odwiedzających tą stronę, aby jak najczęściej zaglądali do tego działu i pomogli symbolicznym kliknięciem w który baner. Ty nic nie tracisz, a my będziemy mogli rozbudowywała naszą stronę. Zapraszamy !!!!
WIĘCEJ TEMATÓW
O narkotykach ogólnie
Banery
Ciekawostki
  Copyright Neo Corporation October 2003  Wszelkie prawa zastrzelone                   ...:::[C4E]:::...